Jezdecký kroužek

Pro děti od 10 let. Děti se učí o koně starat - od uklízení kobyláků, čištění koní po krmení. Zjišťují, co péče o koně obnáší. Seznamují se se základy ježdění i prací ze země. Nezapomínáme ani na teoretické základy.

Kroužek probíhá každé pondělí  od 16 do 19 hod. (1000 Kč/měsíc)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 733 377 206

Kroužek Krasojezdec

Pro děti od šesti let. Děti se naučí kompletní péči o koně, protáhnou a rozhýbou si tělo a užijí si spoustu zábavy s koňmi.

Využíváme prvky voltiže, veselé hry na koni i různé pomůcky. Naučí se postupně ovládat koně ze země i ze sedla. Děti mají možnost se předvést na vystoupeních.

Každou středu 15-18 hod. (1000 Kč/měsíc)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 605 766 154

Příměstské tábory

Tábory pořádáme v době letních prázdnin i při příležitosti kratších prázdnin během roku. Tábory jsou pro děti od 7 (6) let do 12 (13) a probíhají od rána od 8 hodin do odpoledních 16 hod. V ceně tábora jsou vždy zahrnuty obědy.

Na táborech děti zažijí spoustu dobrodružství při netradičních aktivitách s koňmi a dalších zajímavých outdoorových aktivitách.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.+420 605 766 154

 

Veřejné akce

Každoročně pořádáme na Ryzáčku několik veřejných akcí určených pro všechny příznivce koní a aktivit v přírodě. Součástí některých akcí jsou také vystoupení dětí ze zájmových kroužků.