Sezóna 2019

Sezóna 2019 je v plném proudu. Jaro bylo plné příprav celého týmu. Zatímco lidská část zaměstnanců Ryzáčku dávala do kupy program, plány, termíny a ostatní provozní nezbytnosti, naši koňští kolegové byli kontrolováni zubařem a podstoupili masáže celého těla. (více foto v galerii)

    

Od začátku roku pravidelně týden co týden probíhají volnočasové aktivity ve dvou jezdeckých kroužcích, dále nepřetržitě jede kroužek Krasojezdec a Koňská přípravka. Jako každý rok i v roce 2019 proběhl jarní příměstský tábor pro otužilé milovníky koní. V týdnu od 25.3.2019 začal letošní první týden intenzivních hipoterapií. Byla zima a počasí nám moc nepřálo, ale dětičky byly natěšené na setkání s koníky po zimním období a tak nám přírodní živly ani moc nevadily. 

    

Začátkem dubna jsme měli v Ryzáčku návštěvu z České televize. Natáčeli u nás pro KUŘE - POMOZTE DĚTEM. Natáčení trvalo skoro 2 dny a video, které z natáčení vzniklo bylo vysíláno v pořadu Pomozte dětem 2019 na ČT1 na Velikonoční pondělí.

Svátek lásky a práce 1.5. jsme v Ryzáčku oslavili prací. V týdnu od 29.4. do 3.5.2019 probíhal již druhý intenzívní týden hipoterapie. Mezi dobrovolníky, kteří nám pomáhali s asistencí u hipoterapie byla Jarka Kurucová a Nikola Hmírová, tímto jim velice děkujeme.