Aktuality

Hiporehabilitace a aktivity spojené s využitím koní.

10týdenní podzimní kurz na Ryzáčku

Vážení rodiče a malí jezdci,

Srdečně vás zveme do světa koní, ježdění a péče o zvířátka! Naši 10týdenní podzimní kurz na Ryzáčku je určen pro děti ve věku od 6 do 9 let (doporučený věk). Pokud vaše děti milují zvířata a touží prozkoumat krásný svět ježdění a péče o koně, nyní je ta pravá chvíle to vyzkoušet.

Co od našeho kurzu můžete očekávat? 

Péče o koně: Hlavním a největším lákadlem našeho kurzu je péče o naše milované koně. Děti se dozví, jak správně pečovat o koně, jak je krmit, čistit a naučí se koně vodit ze země. Získají základní znalosti o koních, seznámí se s různými plemeny, barvami srsti a tělesnými částmi koně, a také pochopí význam zodpovědnosti a respektu vůči zvířatům.

Jízda na koni: Děti se naučí základy ježdění a budou mít možnost objevovat kouzlo jízdy na koni. Naše šikovná instruktorka se postará o to, aby byly všechny lekce bezpečné a zábavné.

Péče o další zvířátka: Kromě koní na Ryzáčku pečujeme o mnoho dalších zvířat, jako jsou králíci, morčata, koza, ovečka a kočka. Vaše děti budou mít příležitost starat se o tato zvířátka a dozvědět se o nich více, včetně možnosti si s nimi popovídat a pohladit je.

Přátelství a dobrodružství: Naše kurzy nejsou pouze o koních. Děti budou mít šanci navázat nová přátelství, objevovat krásy přírody a prožívat podzimní dny plné dobrodružství.

Termíny a místo: 

Kurz probíhá 10 týdnů od 14. září 2023 do 16. listopadu 2023. 

Zázemí na Ryzáčku poskytuje ideální prostředí pro bezpečné a zábavné aktivity.

Proč zvolit Ryzáček pro vaše dítě? Naše zařízení je založeno na lásce a vášni k koním a zvířatům. Jsme hrdí na to, že můžeme předat naše znalosti a vášeň dalším generacím mladých jezdců. Nechte své děti objevit svět koní, ježdění a péče o zvířata na Ryzáčku. Přidejte se k nám a dejte nám příležitost inspirovat a vzdělávat vaše děti.

Pro více informací a rezervaci místa nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese ryzacek@email.cz!

Vaše děti zamilují Ryzáček, a my se těšíme na přivítání nových členů do naší rodiny milovníků koní!

Čtěte také:

Chcete využít služeb ryzáčka?

Napiště nám, nebo zavolejte.