Jak nám můžete pomoci?

1) Dárcovská SMS

Prostředky na podporu činnosti hiporehabilitačního střediska Ryzáček lze nyní nově zasílat i z Vašeho mobilního telefonu. Stačí poslat tzv. dárcovské SMS (DMD) na telefonní číslo 87 777:

  •  text: DMS RYZACEK 30 (cena DMS je 30 Kč)
  • text: DMS RYZACEK 60 (cena DMS je 60 Kč)
  • text: DMS RYZACEK 90 (cena DMS je 90 Kč)
  • text: DMS RYZACEK 190 (cena DMS je 190 Kč)
  • z uvedené ceny obdržíme 29, 59, 89 nebo 189 Kč.
 
 Máte možnost podporovat naši činnost i pravidelně – zašlete-li na stejné telefonní číslo:
 
  • text: DMS TRV RYZACEK 30 (cena DMS je 30 Kč)
  • text: DMS TRV RYZACEK 60 (cena DMS je 60 Kč)
  • text: DMS TRV RYZACEK 90 (cena DMS je 90 Kč)
  • text: DMS TRV RYZACEK 190 (cena DMS je 190 Kč)

 

V tomto případě bude Váš operátor automaticky každý měsíc odesílat dárcovskou DMS v ceně 30, 60, 90 nebo 190 Kč, a to až do doby, kdy trvalou DMS ukončíte. Pro ukončení zašlete text STOP RYZACEK na tel. č. 87 777.

 

I za dary formou DMS máte možnost nechat si vystavit potvrzení pro odečet daru od Vašeho daňového základu, a to na stránce: www.darcovskasms.cz/potvrzeni

 
Tuto službu zajišťuje Fórum dárců 

2) Materiálně

Ač naše středisko funguje již od roku 2006, stále je co upravovat, předělávat a za ty roky již některé části potřebují opravit. Takže pokud Vám přebývá nějaký materiál (písek, kamení, dřevo, kbelíčky na krmení…), my pro něho najdeme určitě využití. Nebo pokud Vám na dvorku stojí zrovna nevyužívaný bagřík, my bychom pro něho práci měli.
Kromě areálu si naši péči zaslouží i naši koňští kolegové. Radost jim udělá pytel mrkve, krmné doplňky (na klouby – Alavis nebo Aptus Apto-flex. solný liz,..). 

A pokud by Vás napadlo ještě něco jiného a nebyli byste si jistí, zda je to pro naše koně vhodné, ozvěte se nám a my Vám veškeré dotazy zodpovíme a případně poradíme, co nám zrovna nejvíce schází.

A napíšete-li nám na ryzacek@email.cz, tak Vám na Váš dar vystavíme darovací smlouvu.

3) Finančně

Finanční pomoc, co více dodat, ta se hodí vždy. Náš provoz je z velké části hrazen z dotací a grantů, o které každým rokem žádáme a jsme za ně moc vděční. Ale i tak se nám hodí každá koruna navíc, kterou můžeme využít jakýmkoliv způsobem, kterým zrovna potřebujeme. A co Vám můžeme rozhodně slíbit je, že největší část peněz půjde na péči o naše koně.
A napíšete-li nám na ryzacek@email.cz, tak Vám na Váš dar vystavíme darovací smlouvu.


Je tu také možnost přispět nám při Vašich běžných nákupech na internetu pomocí internetový projekt Givt. Snadný návod, jak se zapojit, najdete v tomto videu

Vás to nestojí nic a nám to pomůže. 

4) Dobrovolnictvím

Rádi byste nám pomohli, ale nemáte volné finanční prostředky? 

Přijďte za námi na jednu z našich pravidelných brigád, které organizujeme pro nadšence, kteří chtějí strávit čas na čerstvém vzduchu a zároveň pomoci našemu středisku. O jejich konání se můžete vždy dozvědět s předstihem na našem facebooku.
A pokud Vás napadá ještě něco dalšího, čím byste nám mohli pomoci, dejte nám vědět! Lidské zdroje chybí všude a šikovné ruce, které přiloží ruku k dílu rozhodně neodmítneme.

Chcete využít služeb ryzáčka?

Napiště nám, nebo zavolejte.