Aktuality

Hiporehabilitace a aktivity spojené s využitím koní.

Letní příměstský tábor – Hry v přírodě

Tábory v Ryzáčku s koňmi jsou bohužel beznadějně obsazené, ale nezoufejte.

V létě 2023 pro Vás Ryzáček přichystal jednu novinku – letní příměstské tábory „Hry v přírodě“.

V okolí Vyšehorek a Mohelnice se určitě nachází děti, které milují pobyt venku, hry, pohyb v přírodě a poznávání nových věcí a přátel. To jste u nás správně! Program příměstských táborů je naplněn výlety do okolní přírody, hraním venkovních a společenských her, stavba domečků a bunkrů v lese a mnoho dalšího. Programy budou uzpůsobeny věku a možnostem přihlášených dětí.

Jako základní tábor budou sloužit dvě stanoviště, a to areál Ryzáček a dětské hřiště v Líšnici, které svým zázemím nabízí dětem aktivní pobyt venku samo o sobě.

Příměstké tábory na Ryzáčku v sobě navíc mají další aktivitu, a to jednodenní program u koní. Věříme, že se nám tak podaří vyjít vstříc poptávce po příměstkých táborech v Ryzáčku a nabídnout Vám aktivní pobyt venku na čerstvém vzduchu pro Vaše děti.

Tábory budou probíhat od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin, přičemž děti bude možné přivézt již 7:30.

Cena tábora je 2. 400 Kč za týden, v ceně je zahrnut oběd a veškeré vybavení.

Případné dotazy a přihlášky zasílejte na mailu spolku ryzacek@email.cz

Čtěte také:

Pejskohrátky 13.5. 2023

Naše mladší generace a odchovankyně Ryzáčka, si pro Vás a Vaše děti, připravili zábavné odpoledne s pejsky.Vezměte svého pejska se sebou a přijďte si vyzkoušet

Číst více

Den otevřených dveří

V sobotu 4. 6. 2022 proběhne u nás v Ryzáčku opět den otevřených dveří, na který Vás tímto srdečně zveme. Program pro návštěvníky začíná ve

Číst více

Chcete využít služeb ryzáčka?

Napiště nám, nebo zavolejte.