Aktuality

Hiporehabilitace a aktivity spojené s využitím koní.

Nezapomenutelné prázdniny s Ryzáčkem plné koní a her v přírodě!

Prázdniny na Ryzáčku jsou letos ve znamení zábavy, dobrodružství a samozřejmě koní! Již jsme úspěšně zrealizovali dva příměstské tábory, které oslovily děti z okolí. Prostředí hiporehabilitačního střediska Ryzáček se stalo ideálním místem pro malé i velké jezdce.

První tábor byl zaměřen na začínající jezdce a ty nejmenší nadšence do koní. Děti zažily nezapomenutelné okamžiky s koníky, naučily se základní péči o ně, průpravu a navíc si užily spoustu dalších her a aktivit. O vydařenosti tábora svědčí soukromé zprávy a komentáře od rodičů na Facebooku, za které moc děkujeme! 

Jeden za všechny krásné komentáře: „Adamek a Nikolka byli nadšení, byl to pro ně krásný a nezapomenutelný zážitek. Moc si to užili a my jsme za to moc vděční! Bylo úžasné, jak se těšili a nemohli dočkat dalšího dne tábora! Děkujeme a příště určitě zas!“

Druhý tábor byl připraven pro pokročilejší jezdce, kteří již mají s ježděním na koni nějaké zkušenosti. Tento tábor nabídl tréninky v jízdě na koních, závodní jízdy a soutěže. Bylo skvělé vidět, jak se děti rozvíí ve svých jezdeckých dovednostech a získávají nové přátele se stejnou vášní pro koně.

Prázdniny však nekončí! Na Ryzáčku jsme připravili celkem sedm turnusů příměstských táborů. Máme zde programy jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce. Naše týmy se starají o to, aby děti prožily prázdniny plné radosti, pohody a nových zážitků.

Jednou z našich novinek jsou Hry v přírodě, které právě probíhají a získávají mezi dětmi velkou oblibu. Tyto zábavné a soutěžní aktivity se odehrávají v areálu Ryzáčku a jeho okolní krásné přírodě. Děti se mohou těšit na různé hry, které je pobaví a zároveň podpoří jejich týmovou spolupráci.

Pokud jste zatím nevyužili naši nabídku a máte zájem o účast v posledním turnusu, který proběhne od 21. 8. do 25. 8., neváhejte se přihlásit! Tento příměstský tábor se uskuteční na hřišti v Líšnici, a pro zájemce jsou stále volná místa. Těšíme se na všechny, kteří chtějí najít nové přátele a zapojit se do her v přírodě.

Pro přihlášky a další informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím mailu ryzacek@email.cz nebo se nám ozvěte na telefonním čísle 773 967 580.

Nechte děti prožít ty nejlepší prázdniny s Ryzáčkem! Těšíme se na vás!

Vybrané turnusy příměstských táborů jsou organizované ve spolupráci s partnerem MAS MOHELNICKO.

Čtěte také:

Stezka odvahy

 Poslední veřejná akce tohoto roku na Ryzáčku!  Ahojte všichni! Přijměte pozvání na naši poslední veřejnou akci tohoto roku na Ryzáčku! Bude to nezapomenutelný zážitek plný

Číst více

Chcete využít služeb ryzáčka?

Napiště nám, nebo zavolejte.